Meeru Island Resort & Spa

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Meerufenfusi ostrov
Kód zájazdu: 1188778
Cena od: 2 199 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní Last Minute 2 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Meeru Island Resort & Spa

stolný futbal,kalčeto TV bicykle kozmetický salón šípky diskotéka bedminton katamarán kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania biliard masáž futbal volejbal sauna fitness centrum golfové ihrisko večerný program stolný tenis tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
Meeru Island Resort vám ponúka nezabudnuteľnú dovolenku uprostred krásnej krajiny s belavými plážami a tropickými rastlinami. Ostrov si zamilujú aj milovníci šnorchlovania a potápania. Letisko je vzdialené cca 45 minút jazdy autom. Situovaný je na atole Severný Male, na ostrove s rozmermi 1200 x 350 metrov.

Vybavenie:
286 izieb, vstupná hala s recepciou, Wifi pripojenie zdarma vo väčšine verejných priestorov, 2 bufetové reštaurácie, 4 a la carte reštaurácie, 6 barov, zlatníctvo, predajňa suvenírov, diskotéka, bazén so sladkou vodou, , športový areál, detský bazén, ihrisko, herňa, Kid´s & Teen´s Club.

Pláž:
priamo na piesočnatej pláži, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. V blízkosti koralové útesy.

Zábava a šport:
badminton, plážový volejbal, biliard, šípky, fitness, futbal, stolný futbal, stolný tenis, živá hudba. Za poplatok: požičovňa bicyklov, golf, tenis, kajak, katamaran, potápanie, potápačská škola, kúpeľné centrum "Duniye Spa", sauna, masáže, kozmetické procedúry, večerný program, živá hudba, disco.

Stravovanie:
plná penzia, All inclusive. V rezorte sa nachádzajú dve bufetové reštaurácie (obe s rovnakým menu, ponukou raňajok, obedov, večerí, tematických večerí), 6 barov a 4 á la carte reštaurácie (Asian Wok - ázijská kuchyňa; Hot Rock - morské plody a steaky; Meeru Café – bar pri bazéne s ponukou sendičov, snackov, zmrzliny, kávy a drinkov; Snack – snack menu v bare pri bazéne, Hot Rock reštaurácii a v Uthuru Bare). Klienti môžu využiť room service alebo si užiť romantickú večeru na pláži.

Vybavenie izieb:
izby Garden Rooms - 50 m2, sprcha / WC, župany, CD prehrávač, stropný ventilátor, DVD prehrávač, sušič vlasov, servis na prípravu kávy / čaju, satelitný TV, telefón, WI-FI (za poplatok), trezor (v cene), minibar (za poplatok), klimatizácia (v cene). Beach Villa: 56 m2, sprcha / WC, otvorená kúpeľňa, župany, CD prehrávač, DVD prehrávač, sušič vlasov, servis na prípravu kávy / čaj, TV so satelitným príjmom, WI-FI (za poplatok), trezor (v cene), minibar (za poplatok), klimatizácia (v cene). Za príplatky sú k dispozícii ešte aj Jacuzzi Beach Villa, Water Villa, Jacuzzi Water Villa.
Generované systémom ProfiTour