Sun Siyam Olhuveli Resort

Destinácia: Maldivy, Atol Káfu, Olhuveli ostrov
Kód zájazdu: 1188793
Cena od: 2 399 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

07.02.2022 9 dní Last Minute 2 399 € +399 € odlet: Viedeň letecká
14.02.2022 9 dní Last Minute 2 599 € +399 € odlet: Viedeň letecká
18.02.2022 9 dní Last Minute 2 599 € +399 € odlet: Viedeň letecká
25.02.2022 9 dní Last Minute 2 599 € +399 € odlet: Viedeň letecká
04.03.2022 9 dní Last Minute 2 499 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Sun Siyam Olhuveli Resort

TV salón krásy kaderníctvo kitesurfing bedminton kajak, kanoe vodné lyže šnorchlovanie masáž futbal volejbal wellness, spa fitness centrum tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
rezort vhodný pre rodiny s deťmi aj páry na atole Kaafu v oblasti Južného Malé Atolu. Rozprestiera sa na hlavnom ostrove Olhuveli s rozmermi 740 x 140 m, ku ktorému patrí aj menší ostrov len pre dospelých Dream Island o veľkosti 330 x 170 m. Transfer z letiska rýchloloďou trvá cca 45 minút.

Vybavenie:
9 reštaurácií, 5 barov, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, detské ihrisko, 4 bazény, fitness, SPA, kaderníctvo, salón krásy. Wi-Fi pripojenie je v celom rezorte zdarma.

Pláž:
rezort sa rozpriestiera na ostrove s piesočnatou plážou s bielym pieskom.

Zábava a šport:
tenis, badminton, futbal, plážová volejbal, kitesurfing, vodné lyže, kanoe, šnorchlovanie, potápanie sa k vraku lode pri Vaavu Atoll, potápačská škola so SSI certifikátom, dva SPA komplexy, masáže, hydroterapia a rôzne procedúry,

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia alebo All inclusive. V rezorte sa nachádza 9 reštaurácií a 5 barov: Sunset Restaurant (bufetové raňajky, večere), Malaafaiy (bufetová rešt.), Siyam Orchid (ázijská), Teppanyaki (sushi, japonská), Namaste (indická), L´Amore(talianska), Maghrib Grill (steaky a morské plody), Island Pizza (pizza, sendviče a snacky), Dhoni Bar (Lounge), Lagoon Bar (hlavný bar), Sunrise Bar (pri bazéne, drinky a snacky), Dream Bar (Dream´s Island Pool Bar) a Romance Pool Bar (len pre dospelých).

Vybavenie izieb:
klimatizácia, ventilátor, Wi-Fi pripojenie zdarma, TV, trezor, žehlička so žehliacou doskou, kúpeľňová kozmetika. Vybrať si môžete zo 6 typov Beach Villas a 8 typov Water Villas. Základným typom ubytovania je Deluxe Room.
Generované systémom ProfiTour